Katalog firm
  Katalog Firm  /   Produkcja  /  Opakowania i palety
      AGD i RTV (236)
      Art. spożywcze (122)
      Biuro (190)
      Budownictwo (2193)
      Chemia (126)
      Edukacja (499)
      Ekologia (130)
      Elektronika (214)
      Finanse (592)
      Internet (891)
      Komputery (457)
      Kultura i sztuka (121)
      Marketing (693)
      Meble (420)
      Medycyna (536)
      Motoryzacja (714)
      Nieruchomości (263)
      Odzież i tkaniny (431)
      Produkcja (731)
      Rolnictwo (183)
      Rozrywka (309)
      Telekomunikacja (85)
      Transport (453)
      Turystyka (535)
      Usługi (2965)
      Zdrowie i uroda (579)
      Zwierzęta (117)

       Katalog firm Odi.pl

51. Cortez Sp. z o.o.
  Ponadto w swojej ofercie posiadamy: - Folia VCI - Folia aluminiowa - Folia bąbelkowa - Folia Stretch - Pochłaniacze wilgoci - Czujniki wstrząsu i przechyłu - Skrzynie - Palety, podesty - D... dalej »
  Miasto: Chorzów

52. P.U.P.H. Remi
  Zajmuje się konfekcjonowaniem i przewijaniem wyrobów z papieru samoprzylepnego, pakowaniem produktów przemysłowych małogabarytowych w folię termokurczliwą, sprzedażą opakowań kartonowych, folii stre... dalej »
  Miasto: Poznań

53. AXApack. Sp. z o. o.
  W swojej ofercie posiadamy - Folia VCI - Folia aluminiowa - Folia Bąbelkowa - Folia Stretch - Pochłaniacze wilgoci - Czujniki wstrząsu i przechyłu - Skrzynie - palety, podest... dalej »
  Miasto: Świętochłowice

54. Ceo Plus Spółka z o. o.
  * typowe kartony klapowe wykonane z tektur falistych o fali B, C, EB, BC z możliwością nadruku jednokolorowego w technologii flexo * kratownice i przekładki do opakowań wykonanych z tekt... dalej »
  Miasto: Białe Błota

55. Duda-Pak
  Nasza oferta obejmuje opakowania jednostkowe oraz zbiorcze z tektur falistych o różnych gramaturach. Produkujemy również wyposażenie dodatkowe do pudeł w postaci przekładek, kątowników, kratownic, o... dalej »
  Miasto: Łódź

56. RADPAK
  Nasza oferta przedstawia się następująco: 1. Pudła klapowe - najprostsza konstrukcja z tektury falistej; bardzo istotną sprawą jest łatwość wykonania pudła o dowolnych wymiarach 2. Pudła fasonowe ... dalej »
  Miasto: Inowrocław

57. Becker Sp. z o. o.
  -Europalety plastikowe -Europalety ażurowe -Palety spożywcze -Palety przemysłowe -Półpalety -Panwie do walcowni -Wkładki gniazda skrętu i płyty ślizgów bocznych z grafitamidu do dwuosiowych ... dalej »
  Miasto: Myślenice

58. RADPAK
  Firma RADPAK jest w stanie wykonać praktycznie każde opakowanie od pudła zbiorczego po małe kartoniki fasonowane na indywidualne zamówienie klienta z tektury falistej 3 i 5-warstwowej. W szybki i pr... dalej »
  Miasto: Inowrocław

59. Penny Dobroszyce
  DŘEVOSTROJ ČKYNĚ Mechanizacje tartaków TOS SVITAVY Pilarki wielotarczowe jednowałowe Pilarki wielotarczowe dwuwałowe Strugarki czterostronne Pilarki do cięcia poprzecznego STÖRI MANTEL... dalej »
  Miasto: Dobroszyce

60. Starnet Sp. z o. o.
  Produkcja uchwytów plastikowych do opakowań, rączek do pudełek kartonowych. Bogata oferta różnych akcesoriów do opakowań. Produkcja akcesoriów meblowych, np. do mebli sklepowych. Produkcja wyrobów z... dalej »
  Miasto: Słupsk

<< Poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Następna >>
Linki | Regulamin | Kontakt | Edycja wpisu firmy
© 2006 - 2019 Katalog Firm